Stowarzyszenie: Nasz program: technologie ochrony środowiska, łodzie rekreacyjne, łódki wędkarskie producent Other languages:

Budownictwo ekologiczne i energooszczędne

"... realizacja budowy domu energooszczędnego pod klucz do 90 dni z gwarancją na konstrukcję budynku wynoszącą 30 lat..."

Perfekko Domy Całoroczne to oferta dająca możliwość bardzo szybkiego przeprowadzenia inwestycji, gdzie parametry techniczne budynku - takie jak chociażby konstrukcja i waga ścian, konstrukcja i waga stropów, akustyka budynku, właściwości termiczne dają efekt łączący najlepsze cechy budownictwa tradycyjnego oraz najlepsze cechy budownictwa systemowego. Przy zachowaniu ciężaru ścian konstrukcyjnych oraz posadzek na poziomie bardzo zbliżonym do tego występującego w budownictwie tradycyjnym mamy jednocześnie do czynienia z wyjątkowymi parametrami budynku pod względem termiki - stawiającym budynek w klasie zdrowych budynków energooszczędnych.

Biorąc także pod uwagę aspekt zdrowotny, a przede wszystkim mikroklimat panujący wewnątrz domu, z całą pewnością należy podkreślić, że Domy Całoroczne Perfekko zalecane są dla tych z Państwa, którzy jako priorytet traktują zdrowe otaczające środowisko. Materiały stosowane do budowy Domów Całorocznych Perfekko w przeważającej mierze pochodzą ze środowiska naturalnego, a są nimi keramzyt, gips, drewno. Zestawienie takie w odniesieniu do sposobu łączenia tych materiałów powodują, że Domy Całoroczne Perfekko zalecane są wszystkim, którzy mają kłopoty z drogami oddechowymi oraz alergią i chcą zamieszkać zdrowo.

Mamy wielką przyjemność zaprezentować Państwu kompletną ofertę budowy domów całorocznych Perfekko, opracowaną z myślą o wyjątkowo sprawnej budowie domów jednorodzinnych. Idea domów domów Perfekko zrodziła się z obserwacji technologii stosowanych na rynkach innych państw takich jak Szwecja, Holandia, Belgia, Irlandia, Wielka Brytania, Norwegia, Czechy, Dania, gdzie od dawna już budownictwo tradycyjne zostaje wypierane przez szybkie i w efekcie zdecydowanie tańsze technologie energooszczędne.

Biorąc pod uwagę szereg trudnych, a zarazem koniecznych do przeprowadzenia czynności o kluczowym znaczeniu w długim procesie budowy domu jednorodzinnego metodą tradycyjną, pragniemy polecić Państwu nowe rozwiązanie. System budowy domów całorocznych Perfekko jest uzasadnioną alternatywą dla systemów budownictwa tradycyjnego oferowanego na rynku.

Kluczowe znaczenie dla budowy domu Perfekko ma szczegółowy projekt warsztatowy, który powstaje z uwzględnieniem wielu detali każdej realizacji , co jest podstawą do przygotowania elementów - montowanych później na placu budowy. Jakość elementów domu Perfekko kontrolowana jest jeszcze przed montażem w zakładzie produkcyjnym Perfekko Polska sp. z o.o.

Przyjęte rozwiązania technologiczne oraz dobór materiałów, pozwalają na wyjątkowo szybką realizację budowy domu. W aspekcie konstrukcyjnym oraz izolacyjnym trudno o lepsze i bardziej uzasadnione rozwiązania dla ekonomicznego budownictwa jednorodzinnego.

Oferta budowy domu całorocznego w systemie Perfekko dedykowana jest zarówno tym z Państwa, którzy w sposób świadomy i uzasadniony szukają oszczędności i ekonomii przy realizacji własnego domu, jak i tym, którzy nie mają czasu i środków by opiekować się przez wiele miesięcy budową domu. Wierzymy, że dokonując dla siebie wyboru domu Perfekko, unikną Państwo straty czasu i wielu zbędnych kosztów. Współpraca z nami będzie natomiast prawdziwie przyjemnym doświadczeniem i zaowocuje pozytywnym efektem na długie lata.

Perfekko - standard zaprojektowany by spełnić wymagania stawiane nowoczesnemu domowi energooszczędnemu, z naciskiem na naturalne pochodzenie zastosowanych materiałów oraz komfort mieszkańców. Główne składowe konstrukcji - drewno, keramzyt, wełna mineralna i płyty Fermacell zapewniają doskonałe parametry budynku pod względem przenikalności cieplnej i ochrony przed hałasem. Jednocześnie znaczna masa ścian oraz zastosowanie betonowych posadzek zapewnia dużą bezwładność cieplną budynku- co poprawia komfort mieszkańców zarówno latem- gdyż dom wolniej się nagrzewa jak i zimą- gdyż wolniej ulega wychłodzeniu.

Biuro handlowe:

Perfekko
02-233 Warszawa
Serwituty 25 lokal E 104

tel. 22 244 58 07
fax 22 244 58 46

email: info@perfekko.com
www.perfekko.com